Maas theater dans podium

Organisatie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T 010 7070430 (ma-vr 9:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Kaartverkoop
Jorien Hutten – coördinatie kaartverkoop
Thérèse Kleijweg – receptie en kaartverkoop
kassa@maastd.nl | 010 7070439 (di-vr 14:00-17:00)

Directie
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl | 010 7070430
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl | 010 7070430

Acquisitie
Dana Kibbelaar – hoofd acquisitie | dana@maastd.nl | 010 7070438
Anne-Wil Huisman – assistent acquisitie | annewil@maastd.nl | 010 7070430

Programmering Maaspodium
Jolanda Spoel – programmeur en coördinator culturele verhuur | jolanda@maastd.nl | 010 7070430

Horeca en verhuur Maaspodium
Dragan Dimovski – coördinator horeca en commerciële verhuur | dragan@maastd.nl | 010 7070431
Dennis Pals – assistent-coördinator horeca en commerciële verhuur/dagelijkse leiding | dennis@maastd.nl | 010 7070431

Educatie
Dorien Folkers – hoofd educatie | dorien@maastd.nl | 010 7070434
Sara Giampaolo – educatie | sara.g@maastd.nl | 010 7070434
Guido Bosua – educatie | guido@maastd.nl | 010 7070434
Remco Went – educatie | remco@maastd.nl | 010 7070434

Marketing en communicatie
Lisanne Jacobs – manager marketing, communicatie & kassa Maaspodium | lisanne@maastd.nl | 010 7070433
Danielle van den Berg – manager marketing & communicatie Maasproducties | danielle@maastd.nl | 010 7070433
Hindele Boas – marketing & communicatie Maaspodium | hindele@maastd.nl | 010 7070433
Jorien Hutten – CRM | jorien@maastd.nl | 010 7070433

> beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Secretariaat/support
Marianne Peters – office manager en HR-medewerker | marianne@maastd.nl | 010 7070432
Anne-Wil Huisman - directieassistent | annewil@maastd.nl | 010 7070430
Thérèse Kleijweg – receptie en kaartverkoop | therese@maastd.nl | 010 7070430
Dennis Pals – assistent support | dennis@maastd.nl | 010 7070430

Administratie
Ron de Klein | ron@maastd.nl | 010 7070432
Lia Steijn | lia@maastd.nl | 010 7070432
Miranda Schoonbeek | miranda@maastd.nl | 010 7070432

Productie
Marja de Wit - hoofd productie a.i.| marja@maastd.nl | 010 7070435
Sjoerd Kelderman – productieleider | sjoerd@maastd.nl | 010 7070435
Maaike Mul – productieleider | maaike@maastd.nl | 010 7070435
Vera Menheere – productieleider | vera@maastd.nl | 010 7070435

Techniek
Techniek producties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers | peter@maastd.nl | 010 7070436
Frans Baudoin | frans@maastd.nl | 010 7070436
Jeroen Melsen | jeroen@maastd.nl | 010 7070436
Andrea Spoor | andrea@maastd.nl | 010 7070436
Gerard Willegers | gerard@maastd.nl | 010 7070436

> technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

Bestuur Maas theater en dans
Els Kuijper (voorzitter)
Robert van Oort (penningmeester)
Bernd van Dijk
Stientje van Veldhoven
Nicole van Vessum
Rob Wiegman
Fred Wartna