Contact

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (ma-vr 9:00-17:00)
E info@maastd.nl
I www.maastd.nl
Bekijk ook de route en bezoekinfo.

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer: NL00851988945 B01

Directie (010-2002500)
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl
René Geerlings – artistiek directeur | rene@maastd.nl

Artistiek (010-2002500)
René Geerlings – artistiek directeur | rene@maastd.nl
Sara Giampaolo – artistiek medewerker | sara@maastd.nl
Moniek Merkx – vaste theatermaker | info@maastd.nl
Dorien Folkers – dramaturg & educatief adviseur | dorien@maastd.nl 

Zakelijk (010-2002508)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010-2002536

Maaspodium (010-2002500)
Carole van Ditzhuyzen – artistiek coördinator Maaspodium & programmering | carole@maastd.nl
Sara Giampaolo – jeugdprogrammering | sara@maastd.nl
Silvie Raap – coördinator publiekswerking | silvie@maastd.nl | 06-29170274
Anne-Wil Huisman – zakelijk coördinator Maaspodium | annewil@maastd.nl | 010-2002536
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010-2002551
Priscilla Hijnen – medewerker horeca en verhuur | priscilla@maastd.nl | 010-2002553

Receptie & kassa (010-2002509)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Educatie (010-2002504)
Afdeling educatie - educatie@maastd.nl
Remco Went – hoofd educatie | remco@maastd.nl
Esther Schouten – coördinator educatie PO Rotterdam | esther@maastd.nl
Petra Meijers – administratief medewerker & planner educatie | petra@maastd.nl

Marketing en communicatie (010-2002503)
Danielle van den Berg – hoofd marketing & communicatie | danielle@maastd.nl
Jorien Bax-Hutten – CRM | marketing & communicatie | coördinator kassa, receptie | jorien@maastd.nl
Rachna Menes – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | rachna@maastd.nl
Jorinde van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | jorinde@maastd.nl
Sanne van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | sanne.v@maastd.nl
Monique Wieringa - medewerker marketing & communicatie Maaspodium | monique@maastd.nl

Support (010-2002502)
Marianne Peters – HR medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – financiële administratie & kassa | miranda@maastd.nl

Productie (010-2002505)
Sanne Hilhorst – uitvoerend producent | sanne@maastd.nl | 010-2002570
Bobby van Liempd – medewerker productie | bobby@maastd.nl | 010-2002572
Sanne Priem - productieleider | sanne.p@maastd.nl | 010-2002570
Djoeke Westdijk – productieleider | djoeke@maastd.nl | 010-2002573

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Jan Knijnenburg - gebouwbeheer & ict
Jeroen Melsen – medewerker techniek | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Andrea Spoor – medewerker techniek | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Dennis Stolzenberg – medewerker techniek 

Technische lijsten, klik hier.

Raad van toezicht Maas theater en dans
Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit (penningmeester)
Bernd van Dijk
Harry Kotey
Romana Vrede
Fred Wartna

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?