Contact

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (ma-vr 9:00-17:00)
E info@maastd.nl
I www.maastd.nl
Bekijk ook de route en bezoekinfo.

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer: NL851988945 B01

Directie (010-2002500)
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl
René Geerlings – artistiek directeur | rene@maastd.nl

Artistiek (010-2002501)                                                                                                                            Merel Heering – interim artistiek directeur | coördinator artistieke zaken | merel@maastd.nl
Carole van Ditzhuyzen – artistiek coördinator Maaspodium & programmering voor 12< | carole@maastd.nl
Sara Giampaolo – programmering voor >12, theatermaker, artistiek medewerker | sara@maastd.nl

Zakelijk (010-2002508)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535
Marieke van Delft - directie assistent / fondsenwerver | marieke@maastd.nl 

Receptie & kassa (010-2002509)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Educatie (010-2002504)
Afdeling educatie - educatie@maastd.nl
Remco Went – hoofd educatie | remco@maastd.nl
Esther Schouten – coördinator educatie PO Rotterdam | esther@maastd.nl
Petra Meijers – administratief medewerker & planner educatie | petra@maastd.nl
Clara van Spanje - medewerker educatie | clara@maastd.nl 

Marketing en communicatie (010-2002503)
Bora Sirin – hoofd marketing & communicatie | bora@maastd.nl
Sanne van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | sanne.v@maastd.nl
Daan van Doremalen - medewerker marketing & communicatie Maaspodium | daan@maastd.nl
Marie-Louise Klijn - medewerker marketing & communicatie Maaspodium | marie-louise@maastd.nl
Lenne Michiels - CRM | kassa coördinator | Lenne@maastd.nl 
Lisa van der hoeven - medewerker marketing & communicatie educatieactiviteiten | lisa@maastd.nl
Bram van der Loon - medewerker marketing & communicatie Break, Make, Create | bram@maastd.nl 

Maaspodium horeca en verhuur (010-2002500)
Alba Luitjens-Tol – coördinator horeca en verhuur | alba@maastd.nl | 010-2002587

Support (010-2002502)
Marianne Peters – HR medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – financiële administratie & receptie| miranda@maastd.nl

Productie (010-2002505)
Sanne Hilhorst – uitvoerend producent | sanne@maastd.nl | 010-2002570
Bobby van Liempd – medewerker productie | bobby@maastd.nl | 010-2002572
Sanne Priem - productieleider | sanne.p@maastd.nl | 010-2002570
Djoeke Westdijk – productieleider | djoeke@maastd.nl | 010-2002573
Rosalie Witte - productieleider | rosalie@maastd.nl
Ibtisam Boucheloukh - medewerker productie | ibtisam@maastd.nl
Ayrton Frank - medewerker productie & speler

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Jan Knijnenburg - gebouwbeheer & ict | jan@maastd.nl
Andrea Spoor – medewerker techniek | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Dennis Stolzenberg – medewerker techniek | dennis@maastd.nl

Technische lijsten, klik hier.

Raad van toezicht Maas theater en dans
Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit (penningmeester)
Harry Kotey
Fred Wartna
Ayla Schneider
Lodewijk Reijs
Romana Vrede (adviseur)

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?