Techniek

MAASPODIUM
Technische lijst Maaspodium RODE ZAAL
Technische lijst Maaspodium BLAUWE ZAAL

MAASPRODUCTIES
2022 – Technische lijst BullyBully
2022 - Technische lijst CONTROLE
2022 - Technische lijst Juffenballet - REPRISE
2022 - Technische lijst The Ozard of Wiz - VOORLOPIGE

2021 - Technische lijst Pak ‘M VERSIE: IN HET THEATER
2021 - Technische lijst Pak ‘M VERSIE: OP LOCATIE

Voor de technische lijst van Zinderella kun je contact opnemen met NITE (het Noord Nederlands Toneel / Club Guy & Roni).

CONTACT AFDELING TECHNIEK
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl
Telefoon: 010-2002506

Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580.
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584.
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585.
Jan Knijnenburg - gebouwbeheer & ict | jan@maastd.nl | 010-2002582.
Andrea Spoor – medewerker techniek | andrea@maastd.nl | 010-2002581.
Peter Swikker – medewerker techniek | peter.s@maastd.nl | 010-2002586.
Dennis Stolzenberg – medewerker techniek | dennis@maastd.nl

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?