Techniek

MAASPODIUM
Technische lijst Maaspodium RODE ZAAL

Technische lijst Maaspodium BLAUWE ZAAL

MAASPRODUCTIES
2021 – Technische lijst Revolt

2021 – Technische lijst De Grote Red Je Reet Show

2021 – Technische lijst Lampje – Reprise

2021 – Technische lijst Melomaniac

2021 – Technische lijst Bully Bully – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst Bully Bully OP LOCATIE – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst B-Boy – REPRISE

2021 – Technische lijst Ik ben er even niet – VOORLOPIG

2021 - Technische lijst Pak ‘M – VOORLOPIG

2021 - Technische lijst Pak ‘M OP LOCATIE – VOORLOPIG

Voor de technische lijst van Zinderella kun je contact opnemen met NITE (het Noord Nederlands Toneel / Club Guy & Roni).

CONTACT AFDELING TECHNIEK
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl
Telefoon: 010-2002506

Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Jan Knijnenburg - gebouwbeheer & ict
Jeroen Melsen – medewerker techniek | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Andrea Spoor – medewerker techniek | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Dennis Stolzenberg – medewerker techniek 

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?