Directie

T: 010-2002500

René Geerlings

artistiek directeur
rene@maastd.nl
010-2002500

Bernadette Stokvis

zakelijk directeur
bernadette@maastd.nl
010-2002500

Artistiek

T: 010-2002500

Moniek Merkx

vaste Maasmaker

Dorien Folkers

dramaturg & educatief adviseur
dorien@maastd.nl
010-2002543

Sara Giampaolo

artistiek medewerker & programmeur familie
sara@maastd.nl
010-2002500

Zakelijk

T: 010-2002508

Rosa Brinks

acquisitie medewerker
rosa@maastd.nl
010-2002535

Anne-Wil Huisman

assistent zakelijk directeur | fondsenwerving | zakelijk coördinator Maaspodium
annewil@maastd.nl
010-2002536

Maaspodium

T: 010-2002500

Carole van Ditzhuyzen

artistiek coördinator Maaspodium & programmeur XL
carole@maastd.nl
010-2002500

Sara Giampaolo

artistiek medewerker & programmeur familie
sara@maastd.nl
010-2002500

Silvie Raap

coördinator publiekswerking
silvie@maastd.nl
06-29170274

Anne-Wil Huisman

assistent zakelijk directeur | fondsenwerving | zakelijk coördinator Maaspodium
annewil@maastd.nl
010-2002536

Dragan Dimovski

coördinator horeca en verhuur
dragan@maastd.nl
010-2002551

Priscilla Hijnen

medewerker horeca en verhuur
priscilla@maastd.nl
010-2002553

Nina Giampaolo

dagelijkse leiding & barmedewerker

Nadja Polman

keuken & barmedewerker

Marie van der Velde

barmedewerker

Vinny Inpijn

keuken & barmedewerker

Maik Mosli

barmedewerker

Anna van der Pol

barmedewerker

Ivar van Woenzel

barmedewerker

Manon Verplancke

barmedewerker

Natasja Jagodic'

barmedewerker

Melody Nolan

barmedewerker

Receptie & kassa

T: 010-2002509

Thérèse Kleijweg

gastvrouw, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl

Ana Teixeira

gastvrouw, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Miranda Schoonbeek

financiële administratie & kassa
miranda@maastd.nl

Jasmin Deekman

dansdocent & kassamedewerker

Dewi Neleman

Kassamedewerker

Lucas Thijs

Kassamedewerker

Educatie

T: 010-2002504

Remco Went

hoofd educatie
remco@maastd.nl

Esther Schouten

coördinator educatie PO Rotterdam
esther@maastd.nl

Petra Meijers

administratief medewerker & planner educatie
petra@maastd.nl

Reshma Kalika

beleidscoördinator mbo/jongeren
reshma@maastd.nl

Marketing en communicatie

T: 010-2002503 

Danielle van den Berg

hoofd marketing & communicatie
danielle@maastd.nl

Jorien Bax-Hutten

CRM | marketing & communicatie | coördinator kassa, receptie
jorien@maastd.nl

Rachna Menes

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
rachna@maastd.nl

Jorinde van der Velde

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
jorinde@maastd.nl

Monique Wierenga

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
monique@maastd.nl

Sanne van der Velde

medewerker marketing & communicatie Maasproducties
sanne.v@maastd.nl

Support

T: 010-2002502

Marianne Peters

HR medewerker
marianne@maastd.nl

Eva Vrouwe

coördinator financiën
eva@maastd.nl

Miranda Schoonbeek

financiële administratie & kassa
miranda@maastd.nl

Productie

T: 010-2002505

Sanne Hilhorst

Uitvoerend producent
sanne@maastd.nl
010-2002570

Djoeke Westdijk

productieleider
djoeke@maastd.nl
010-2002573

Sanne Priem

Productieleider
sanne.p@maastd.nl

Bobby van Liempd

medewerker productie
bobby@maastd.nl
010-2002572

Techniek

T: 010-2002506
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl

Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Technische lijsten vind je hier.

 

Peter Raaijmakers

hoofd techniek en gebouwbeheer
peter@maastd.nl
010-2002580

Frans Baudoin

medewerker techniek Maasproducties
frans@maastd.nl
010-2002584

Stan Bes

medewerker techniek Maaspodium
stan@maastd.nl
010-2002585

Jeroen Melsen

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
jeroen@maastd.nl
010-2002583

Andrea Spoor

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
andrea@maastd.nl
010-2002581

Peter Swikker

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
peter.s@maastd.nl
010-2002586

Dennis Stolzenberg

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
dennis@maastd.nl

Jan Knijnenburg

Gebouwbeheer & ICT
jan@maastd.nl

Raad van toezicht 

Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit
Bernd van Dijk
Harry Kotey
Robert van Oort (penningmeester)
Romana Vrede
Fred Wartna

 

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?