Directie

T: 010-2002500

René Geerlings

artistiek directeur
rene@maastd.nl
010-2002500

Bernadette Stokvis

zakelijk directeur
bernadette@maastd.nl
010-2002500

Artistiek

T: 010-2002501

Merel Heering

interim artistiek directeur | coördinator artistieke zaken
merel@maastd.nl

Carole van Ditzhuyzen

Interim artistiek directeur, artistiek coördinator Maaspodium & programmeur voor 12<
carole@maastd.nl
010-2002500

Sara Giampaolo

programmeur Maaspodium voor >12, theatermaker, artistiek medewerker
sara@maastd.nl
010-2002500

Jiaxin Chen

interim programmamaker XL

Zakelijk

T: 010-2002508

Rosa Brinks

boekingen maasproducties & programmering zakelijk Maaspodium
rosa@maastd.nl
010-2002535

Marieke van Delft

directie assistent / fondsenwerver
marieke@maastd.nl

Eva Vrouwe

coördinator financiën
eva@maastd.nl

Receptie & kassa

T: 010-2002509

Thérèse Kleijweg

gastvrouw, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl

Ana Teixeira

office manager, receptie en kassa | financiële administratie
kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Odair Brito

office manager, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | odair@maastd.nl

Dewi Neleman

Kassamedewerker

Vera Sterkenburg

kassamedewerker

Kato Mathiesen

kassamedewerker

Educatie

M: educatie@maastd.nl
T: 010-2002504

Remco Went

hoofd educatie
remco@maastd.nl

Esther Schouten

coördinator educatie PO Rotterdam
esther@maastd.nl

Petra Meijers

administratief medewerker & planner educatie
petra@maastd.nl

Clara van Spanje

medewerker educatie
clara@maastd.nl

Issam Almiski

participatie schoolvakanties
issam@maastd.nl

Yanira Gefferie

medewerker educatie cultuurcoach

Janine Schott

Medewerker educatie CMK

Marketing en communicatie

T: 010-2002503 

Bora Sirin

hoofd marketing & communicatie
bora@maastd.nl

Sanne van der Velde

medewerker marketing & communicatie Maasproducties
sanne.v@maastd.nl

Daan van Doremalen

medewerker marketing & communicatie Maaspodium/Maasproducties
daan@maastd.nl

Loeloe Klijn

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
marie-louise@maastd.nl

Lenne Michiels

CRM | kassa coördinator
lenne@maastd.nl

Lisa van der Hoeven

medewerker marketing & communicatie educatieactiviteiten
lisa@maastd.nl

Bram van der Loon

medewerker marketing & communicatie Maas Creators
bram@maastd.nl

Maaspodium horeca

T: 010-2002500

Alba Luitjens-Tol

manager horeca & verhuur
alba@maastd.nl
010-2002587

Nina Giampaolo

dagelijkse leiding

Dinis van Vreden

dagelijkse leiding

Stevie Smulders

dagelijkse leiding

Lotte Sterringa

barmedewerker

Eva Groenewegen

barmedewerker

Ash Zhang

barmedewerker

Maxe den Boer

barmedewerker

Yade Cosgun

barmedewerker

Susana González Blanco

barmedewerker

Nadia van de Stadt

barmedewerker

Francesca Carvallo

barmedewerker

Tatjana Sommer

barmedewerker

Maaike Knopert

barmedewerker

Support

T: 010-2002502

Marianne Peters

HR adviseur
marianne@maastd.nl

Miranda Schoonbeek

financiële administratie
miranda@maastd.nl

Productie

T: 010-2002505

Sanne Hilhorst

uitvoerend producent
sanne@maastd.nl
010-2002570

Djoeke Westdijk

productieleider
djoeke@maastd.nl
010-2002573

Bobby van Liempd

productieleider
bobby@maastd.nl
010-2002572

Sanne Priem

productieleider
sanne.p@maastd.nl
06-11463916

Rosalie Witte

productieleider
rosalie@maastd.nl

Lena Gevaerts

projectmedewerker Open Space & medewerker productie
lena@maastd.nl

Rosana Kalpoe

medewerker productie

Techniek

T: 010-2002506
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl

Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Technische lijsten vind je hier.

 

Peter Raaijmakers

hoofd techniek en gebouwbeheer
peter@maastd.nl
010-2002580

Frans Baudoin

medewerker techniek Maasproducties
frans@maastd.nl
010-2002584

Stan Bes

medewerker techniek Maaspodium
stan@maastd.nl
010-2002585

Andrea Spoor

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
andrea@maastd.nl
010-2002581

Peter Swikker

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
peter.s@maastd.nl
010-2002586

Dennis Stolzenberg

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
dennis@maastd.nl

Jan Knijnenburg

Gebouwbeheer & ICT
jan@maastd.nl

Raad van toezicht 

Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit
Harry Kotey
Fred Wartna
Ayla Schneiders
Lodewijk Reijs
Romana Vrede (adviseur)

 

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?