René Geerlings

artistiek directeur
rene@maastd.nl
010-2002500

Meer informatie

Moniek Merkx

vaste Maasmaker

Meer informatie

Cecilia Moisio

vaste Maasmaker

Meer informatie

Remses Rafaela

Meer informatie

Yulia Kalinchenko

Meer informatie

Serano Pinas

Meer informatie

Katarzyna Sitarz

Meer informatie

Marlon Penn

Meer informatie

Erwin Boschmans

Meer informatie

Dionisio Matias

Meer informatie

Manon Nieuweboer

Meer informatie

Felix Schellekens

Meer informatie

Anne Fé de Boer

Meer informatie

Rosa van Leeuwen

Meer informatie

Freek Nieuwdorp

Meer informatie

Gianni Noten

Meer informatie

Djurre de Haan

Meer informatie

David Corel

Meer informatie

Kenji Hendriks

Meer informatie

Dietrich Pott

Meer informatie

Sue-Ann Bel

Meer informatie

Sara Giampaolo

programmeur Maaspodium voor >12, theatermaker, artistiek medewerker
sara@maastd.nl
010-2002500

Meer informatie

Ayrton Fraenk

medewerker productie & speler

Meer informatie

Jurriën Remkes

Meer informatie

Lotte Rischen

Meer informatie

Gihan Koster

Meer informatie

Roosmarijn Luyten

Meer informatie

Jolanda Spoel

Meer informatie

Carole van Ditzhuyzen

Interim artistiek directeur, artistiek coördinator Maaspodium & programmeur voor 12<
carole@maastd.nl
010-2002500

Meer informatie

Floris van Delft

Meer informatie

Ben van der Meij

theaterdocent & cultuurcoach

Chyramain van Kempen

Theaterdocent

Dionne Zwennicker

dansdocent

Els van der Jagt

theaterdocent & cultuurcoach

Eva Beijneveld

theaterdocent

Gino Sanders

dansdocent

Jill Tjin Asjoe

dansdocent & cultuurcoach

Lina Monte

theaterdocent & cultuurcoach

Marcos Valster

Theaterdocent

Lindsay Zwaan

Theaterdocent

Lisette van Maanen

theaterdocent

Lizzy Hennequin

theaterdocent

Madee Snijder

theaterdocent

Margriet Brosens

Theaterdocent

Marijke de Vos

dansdocent

Marrit Bausch

theaterdocent

Michline Plukker

theaterdocent

Myra Bodian

theaterdocent

Pamela Schaap

theaterdocent & cultuurcoach

Robin Tinkhof

Theaterdocent

Sander Koning

theaterdocent

Sterre de Vries

theaterdocent

Vera Nijboer

theaterdocent

Zoscha van Erkel

theaterdocent

Jasmin Deekman

kassa | dansdocent

Joost Roskam

Theaterdocent

Martine van Leengoed

dansdocent & cultuurcoach

Bernadette Stokvis

zakelijk directeur
bernadette@maastd.nl
010-2002500

Anne-Wil Huisman

assistent zakelijk directeur | fondsenwerving | zakelijk coördinator Maaspodium
annewil@maastd.nl
010-2002536

Dorien Folkers

dramaturg & vertrouwenspersoon
dorien@maastd.nl
010-2002543

Meer informatie

Rosa Brinks

boekingen maasproducties & programmering zakelijk Maaspodium
rosa@maastd.nl
010-2002535

Silvie Raap

coördinator publiekswerking
silvie@maastd.nl
06-29170274

Philip van der Heijden

coördinator Vegan Friday's
philip@maastd.nl
010-2002551

Priscilla Hijnen

Coördinator horeca & verhuur
priscilla@maastd.nl
010-2002553

Nina Giampaolo

dagelijkse leiding

Nadja Polman

dagelijkse leiding & kok

Marie van der Velde

dagelijkse leiding & barmedewerker

Vinny Inpijn

keuken & barmedewerker

Zoë van der Velde

keuken & barmedewerker

Thérèse Kleijweg

gastvrouw, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl

Ana Teixeira

office manager, receptie en kassa | financiële administratie
kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Remco Went

hoofd educatie
remco@maastd.nl

Esther Schouten

coördinator educatie PO Rotterdam
esther@maastd.nl

Petra Meijers

administratief medewerker & planner educatie
petra@maastd.nl

Danielle van den Berg

freelance marketing & communicatie
danielle@maastd.nl

Jorien Bax-Hutten

CRM | marketing & communicatie | coördinator kassa, receptie
jorien@maastd.nl

Rachna Menes

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
rachna@maastd.nl

Jorinde van der Velde

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
jorinde@maastd.nl

Sanne van der Velde

medewerker marketing & communicatie Maasproducties
sanne.v@maastd.nl

Marianne Peters

HR adviseur
marianne@maastd.nl

Miranda Schoonbeek

financiële administratie
miranda@maastd.nl

Sanne Hilhorst

uitvoerend producent
sanne@maastd.nl
010-2002570

Djoeke Westdijk

productieleider
djoeke@maastd.nl
010-2002573

Bobby van Liempd

productieleider
bobby@maastd.nl
010-2002572

Peter Raaijmakers

hoofd techniek en gebouwbeheer
peter@maastd.nl
010-2002580

Frans Baudoin

medewerker techniek Maasproducties
frans@maastd.nl
010-2002584

Stan Bes

medewerker techniek Maaspodium
stan@maastd.nl
010-2002585

Jeroen Melsen

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
jeroen@maastd.nl
010-2002583

Andrea Spoor

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
andrea@maastd.nl
010-2002581

Peter Swikker

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
peter.s@maastd.nl
010-2002586

Dennis Stolzenberg

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties
dennis@maastd.nl

Gerard Willegers

medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties & gebouwbeheer
gerard@maastd.nl
010-2002582

Renske van den Broek

theaterdocent

Peerke Malschaert

theaterdocent

Jenny van Weezendonk

dansdocent

Monique Wierenga

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
monique@maastd.nl

Sanne Priem

productieleider
sanne.p@maastd.nl
06-11463916

Jan Knijnenburg

Gebouwbeheer & ICT
jan@maastd.nl

Dewi Neleman

Kassamedewerker

Lucas Thijs

Kassamedewerker

Eva Vrouwe

coördinator financiën
eva@maastd.nl

Maik Moslli

barmedewerker

Anna van der Pol

barmedewerker

Ivar van Woenzel

barmedewerker

Manon Verplancke

barmedewerker

Nastasja Jagodic'

barmedewerker

Melody Nolan

barmedewerker

Wennah Wilkers

Meer informatie

Bianca Casaburi

dagelijkse leiding & barmedewerker

Meer informatie

Raffello Oostburg

Meer informatie

Nanette Edens

Meer informatie

Milan Boele van Hensbroek

Meer informatie

Frankly Joe Maulany

Meer informatie

Akif Dalkiran

Meer informatie

Daria Titova

Meer informatie

Gerson Rafael

Meer informatie

Reshma Kalika

beleidscoördinator mbo/jongeren
reshma@maastd.nl

Sacha Muller

Meer informatie

Bora Sirin

hoofd marketing & communicatie
bora@maastd.nl

Paula Suidgeest

Uitvoerend medewerker marketing & communicatie
paula@maastd.nl

Chanan Molenaar

theaterdocent & cultuurcoach

Dane Badal

dansdocent & cultuurcoach

Dayamar Hous

dansdocent & cultuurcoach

Stephanie Bonnet

dansdocent & cultuurcoach

Henke Tuinstra

Meer informatie

Amira al Rawi

Projectleider Open Space
amira@maastd.nl

Daan van Doremalen

medewerker marketing & communicatie Maaspodium/Maasproducties
daan@maastd.nl

Ilidia Medina

dansdocent

Boaz van Rooij

theaterdocent

Meis Köster

dansdocent

Jamie Huisman

theaterdocent & cultuurcoach

Vera Bonder

theaterdocent

Jolieke Bak

theaterdocent

Loeloe Klijn

medewerker marketing & communicatie Maaspodium
marie-louise@maastd.nl

Vera Sterkenburg

kassamedewerker

Jannick Campman

barmedewerker

Lotte Sterringa

barmedewerker

Preciosa Hiwat

barmedewerker

Laura Freudenreich

barmedewerker

Manouk Martens

Theaterdocent en cultuurcoach

Jamie Huisman (1)

Theaterdocent en cultuurcoach

Hedi Legerstee

boekingen maasproducties
hedi@maastd.nl
010-2002534

Marieke van Delft

directie assistent / fondsenwerver
marieke@maastd.nl

Lisa van der Hoeven

medewerker marketing & communicatie educatieactiviteiten
lisa@maastd.nl

Eddie Kandhai

dagelijkse leiding & barmedewerker

Stephanie Bonnet (1)

barmedewerker

Daniel van Nieuwenhuijsen

barmedewerker

Sanne Bokkers

Meer informatie

Wendy Briggeman

Meer informatie

Art Wuthinan Srisayam

Meer informatie

Reinier van Harten

Meer informatie

Laurien Riha

Meer informatie

Danijel Petrovic

Meer informatie

Marie-Léa Morales

Meer informatie

Alexa Kaptein

dagelijkse leiding & kassa

Clara Köpf

barmedewerker

Susana González Blanco

barmedewerker

Dinis van Vreden

dagelijkse leiding

Bodine Sutorius

Meer informatie

Dette Glashouwer

Meer informatie

Alba Luitjens-Tol

manager horeca & verhuur
alba@maastd.nl
010-2002587

Clara van Spanje

medewerker educatie
clara@maastd.nl

Milena Kompaniiets

barmedewerker

Meer informatie

Issam Almiski

participatie schoolvakanties
issam@maastd.nl

Bram van der Loon

medewerker marketing & communicatie Maas Creators
bram@maastd.nl

Julie Boellaard

Meer informatie

Eva Groenewegen

barmedewerker

Maxe den Boer

barmedewerker

Rosalie Witte

productieleider
rosalie@maastd.nl

Ibtisam Boucheloukh

dagelijkse leiding & medewerker productie
ibtisam@maastd.nl

Nienke Snelleman

medewerker techniek
nienke@maastd.nl

Lena Gevaerts

projectmedewerker Open Space & medewerker productie
lena@maastd.nl

Elvis de Launay

Meer informatie

Sytze Bouma

Meer informatie

Anne Slingerland

dansdocent

Camila Jannes

theaterdocent

Rowy Goorden

dansdocent

Hilde de Bruijn

theaterdocent & cultuurcoach

Gerson Kronstadt

beeldend docent

Jesper Pouw

theaterdocent & cultuurcoach

Gwen Langenberg

Meer informatie

Nadia van de Stadt

barmedewerker

Stevie Smulders

dagelijkse leiding

Nima Ahmad

barmedewerker

Sarah Gerard

barmedewerker

Ash Zhang

barmedewerker

Elise Leussink

barmedewerker

Yade Cosgun

barmedewerker

Lenne Michiels

CRM | kassa coördinator
lenne@maastd.nl

Merel Heering

interim artistiek directeur | coördinator artistieke zaken
merel@maastd.nl

Elisa Costa

theaterdocent

Kato Mathiesen

kassamedewerker

Brechtje Oliedam

theaterdocent

Cody van Dam

dansdocent

Joep Hendrikx

Meer informatie

Odair Brito

office manager, receptie en kassa
kassa@maastd.nl | odair@maastd.nl

Job Raaijmakers

Meer informatie

Kim van Zeben

Meer informatie

Aaron Faneyte

Meer informatie

Anna Schoen

Meer informatie

Francesca Carvallo

barmedewerker

Tatjana Sommer

barmedewerker

Limme Zwaan de Jong

barmedewerker

Maaike Knopert

barmedewerker

Yanira Gefferie

medewerker educatie cultuurcoach

Janine Schott

Medewerker educatie CMK

Jiaxin Chen

interim programmamaker XL

Rosana Kalpoe

medewerker productie

René Geerlings

René Geerlings

Maas theater en dans maakt op deze website gebruik van cookies. We gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken (de cookies van Google Analytics zijn volledig geanonimiseerd), om voorkeuren op te slaan, en voor marketingdoeleinden. Door op 'optimale cookies' te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookie verklaring. Je hebt ook de keuze voor 'minimale cookies', als je dit liever niet hebt. 

Filter op:

Er zijn geen resultaten gevonden. Probeer het eens met een andere zoekterm?

Er zijn geen resultaten met dit filter. Pas het filter aan of probeer het eens met een andere zoekterm?