Maas theater dans podium

Organisatie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010 7070430 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010 7070439 (di-vr 14:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Directie (010 7070430)
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl

Artistiek (010 7070430)
Saskia Driessen – assistent artistiek directeur | saskia@maastd.nl | 010 7070430
Dorien Folkers – dramaturg | dorien@maastd.nl | 010 7070430

Zakelijk (010 7070438)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl

Maaspodium (010 7070430)
Jolanda Spoel – hoofd podium & programmering | jolanda@maastd.nl

Receptie & kassa (010 7070430)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl |
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | ana@maastd.nl

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium (010 7070431)
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010 7070431
Joshua Pinheiro – DL
Kayli Prins – DL
Lisa van der Hoeven – Barmedewerker
Salah Othman – Barmedewerker
Jip Boschma – Barmedewerker
Thijs Veenhuizen – Barmedewerker
Jodi Hirschfeld – Barmedewerker
Jonathan Brito – Barmedewerker

Educatie (010 7070434)
Sara Giampaolo – educatie maker | sara@maastd.nl
Chyramain van Kempen – medewerker educatie | chyramain@maastd.nl
Remco Went – coördinator educatie | remco@maastd.nl

Marketing en communicatie (010 7070433)
Danielle van den Berg – manager marketing & communicatie Maasproducties | danielle@maastd.nl
Lisanne Jacobs – manager marketing, communicatie & kassa Maaspodium | lisanne@maastd.nl
Hindele Boas – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | hindele@maastd.nl
Jorien Hutten – medewerker CRM en marketing & communicatie Maaspodium | jorien@maastd.nl
Nina van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | mc@maastd.nl

beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Support  (010 7070432)
Ron de Klein – hoofd financiële administratie | ron@maastd.nl
Marianne Peters – HRM medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – medewerker financiële administratie | miranda@maastd.nl
Lia Steijn – medewerker financiële administratie | lia@maastd.nl

Productie (010 7070435)
Marja de Wit – hoofd productie | marja@maastd.nl
Sjoerd Kelderman – productieleider | sjoerd@maastd.nl
Vivianne Jorritsma – medewerker productie | vivianne@maastd.nl

Techniek (010 7070436)
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl
Marcel van Hassel – medewerker techniek Maasproducties | marcel@maastd.nl

 > technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

ICT-vragen
mail aan ict@maastd.nl

Bestuur Maas theater en dans
Els Kuijper (voorzitter)
Robert van Oort (penningmeester)
Bernd van Dijk
Nicole van Vessum
Rob Wiegman
Fred Wartna