Maas theater dans podium

Organisatie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T 010 7070430 (ma-vr 9:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Receptie & kassa
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl |
010 7070439 (di-vr 14:00-17:00)

Directie
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl | 010 7070430
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010 7070430
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl | 010 7070430
Saskia Driessen – assistent artistiek directeur | saskia@maastd.nl | 010 7070430
Dorien Folkers – dramaturg | dorien@maastd.nl | 010 7070430

Acquisitie
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010 7070438

Maaspodium
Jolanda Spoel – hoofd podium & programmering | jolanda@maastd.nl | 010 7070430

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010 7070431
Joshua Pinheiro – DL
Kayli Prins – DL
Lisa van der Hoeven – Barmedewerker
Salah Othman – Barmedewerker
Jip Boschma – Barmedewerker
Thijs Veenhuizen – Barmedewerker
Jodi Hirschfeld – Barmedewerker
Jonathan Brito – Barmedewerker

Educatie
Sara Giampaolo – educatie maker | sara@maastd.nl | 010 7070434
Remco Went – coördinator educatie | remco@maastd.nl | 010 7070434
Chyramain van Kempen – medewerker educatie | chyramain@maastd.nl | 010 7070434

Marketing en communicatie
Lisanne Jacobs – manager marketing, communicatie & kassa Maaspodium | lisanne@maastd.nl |
010 7070433
Danielle van den Berg – manager marketing & communicatie Maasproducties | danielle@maastd.nl | 010 7070433
Hindele Boas – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | hindele@maastd.nl |
010 7070433
Jorien Hutten – medewerker CRM en marketing & communicatie Maaspodium | jorien@maastd.nl | 010 7070433
Nina van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | mc@maastd.nl |
010 7070433

beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Stagiaires marketing & communicatie
Nico Waltmans – stage Maasproducties t/m 6 juli 2017 | stagepr@maastd.nl | 010 7070433
Aala Omer – stage Maaspodium t/m 26 mei 2017 | stagemc@maastd.nl | 010 7070433

Support
Ron de Klein – hoofd financiële administratie | ron@maastd.nl | 010 7070432
Miranda Schoonbeek – medewerker financiële administratie | miranda@maastd.nl | 010 7070432
Lia Steijn – medewerker financiële administratie | lia@maastd.nl | 010 7070432
Marianne Peters – HRM medewerker | marianne@maastd.nl | 010 707043
Peter van der Zon – administrateur (jaarrekening & begroting realisaties)

Productie
Marja de Wit – hoofd productie | marja@maastd.nl | 010 7070435
Sjoerd Kelderman – productieleider | sjoerd@maastd.nl | 010 7070435
Vivianne Jorritsma – medewerker productie | vivianne@maastd.nl | 010 7070435

Techniek
Techniek producties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010 7070436
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl |
010 7070436
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl |
010 7070436
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010 7070436
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010 7070436
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010 7070436
Marcel van Hassel – medewerker techniek Maasproducties | marcel@maastd.nl | 010 7070436
Ramon Geertjens – oproep theatertechnisch medewerker
Guido van Stiphout – oproep theatertechnisch medewerker
Koen Zuidmulder – oproep theater technisch medewerker
Andries Evertse – oproep theater technisch medewerker

Stagiaires techniek
Dennis Stolzenberg – stage techniek Maasproducties
Desiré Buitelaar – stage techniek Maaspodium

 > technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

ICT-vragen
mail aan ict@maastd.nl

Bestuur Maas theater en dans
Els Kuijper (voorzitter)
Robert van Oort (penningmeester)
Bernd van Dijk
Stientje van Veldhoven
Nicole van Vessum
Rob Wiegman
Fred Wartna