Maas theater dans podium

Wie is wie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (ma-vr 9:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl
Klik hier voor route en bezoekinfo.
Klik hier voor het artistieke team.

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Directie (010-2002500)

Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl

René Geerlings – artistiek directeur | rene@maastd.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Artistiek (010-2002500)

Moniek Merkx – vaste theatermaker | info@maastd.nl

Dorien Folkers – dramaturg & educatief adviseur | dorien@maastd.nl | 010-2002543

Sara Giampaolo – artistiek medewerker | sara@maastd.nl

 

Zakelijk (010-2002508)

Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535

Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010-2002536

 

 

 

 

 

 

 

 

Maaspodium (010-2002500)

Carole van Ditzhuyzen – artistiek coördinator Maaspodium & programmering | carole@maastd.nl

Sara Giampaolo – jeugdprogrammering | sara@maastd.nl

Silvie Raap – coördinator publiekswerking | silvie@maastd.nl | 06-29170274

Anne-Wil Huisman – zakelijk coördinator Maaspodium | annewil@maastd.nl | 010-2002536

 

 

 

 

 

 

 


Receptie & kassa (010-2002509)

Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl

Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Nassima Elidrissi – gastvrouw en kassa | kassa@maastd.nl

 

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium (010-2002501)

Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010-2002551

Priscilla Hijnen – medewerker horeca en verhuur | priscilla@maastd.nl | 010-2002553

Lisa van der Hoeven – coördinator food | lisa@maastd.nl

 

Nina Giampoalo – dagelijkse leiding, barmedewerker

Nadja Polman – keuken & barmedewerker

Marie van der Velde – barmedewerker

 

Vinny Inpijn – keuken & barmedewerker

Zoë van der Velde – keuken & barmedewerker

 

 

 

 

 

 

 

 

Educatie (010-2002504)

Remco Went – hoofd educatie | remco@maastd.nl

Esther Schouten – coördinator educatie PO Rotterdam | esther@maastd.nl

Petra Meijers – administratief medewerker & planner educatie | petra@maastd.nl

 

Marketing en communicatie (010-2002503)

Danielle van den Berg – hoofd marketing & communicatie | danielle@maastd.nl

Jorien Bax-Hutten – CRM | marketing & communicatie | coördinator kassa, receptie | jorien@maastd.nl

Rachna Menes – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | rachna@maastd.nl

Jorinde van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | jorinde@maastd.nl

Sanne van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | sanne.v@maastd.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Support  (010-2002502)

Marianne Peters – HR medewerker | marianne@maastd.nl

Miranda Schoonbeek – financiële administratie & kassa | miranda@maastd.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Productie (010-2002505)

Sanne Hilhorst – hoofd productie | sanne@maastd.nl | 010-2002570

Djoeke Westdijk – productieleider | djoeke@maastd.nl | 010-2002573

Bobby van Liempd – medewerker productie | bobby@maastd.nl | 010-2002572

 

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl

Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580

Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584

Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585

Jeroen Melsen – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583

Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581

Peter Swikker – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | peter.s@maastd.nl | 010-2002586

Dennis Stolzenberg – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties

Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582

 

 

 

 

 

 

 

 

Technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

Raad van toezicht Maas theater en dans
Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit
Bernd van Dijk
Harry Kotey
Robert van Oort (penningmeester)
Romana Vrede
Fred Wartna