fbpx

Maas theater dans podium

Wie is wie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (ma-vr 14:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl
Klik hier voor route en bezoekinfo.

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Directie (010-2002500)
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl

Artistiek (010-2002500)
Dorien Folkers – dramaturg | dorien@maastd.nl | 010-2002543

Zakelijk (010-2002508)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010-2002536

Maaspodium (010-2002507)
Jolanda Spoel – hoofd podium & programmering | jolanda@maastd.nl

Receptie & kassa (010-2002509)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl |
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | ana@maastd.nl

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium (010-2002501)
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010-2002551
Priscilla Hijnen – medewerker horeca en verhuur | priscilla@maastd.nl | 010-2002553
Lisa van der Hoeven – dagelijkse leiding, hoofd keuken | lisa@maastd.nl
Nina Giampoalo – barmedewerker
Ciro Goudsmit – barmedewerker, medewerker keuken
Jodi Hirschfeld – barmedewerker
Maik Moslli – barmedewerker
Marie van der Velde – barmedewerker

Educatie (010-2002504)
Sara Giampaolo – educatiemaker | sara@maastd.nl
Esther Schouten – coördinator educatie PO | esther@maastd.nl
Remco Went – coördinator educatie VO, MBO, HBO | remco@maastd.nl

Marketing en communicatie (010-2002503)

Jorien Bax-Hutten – coördinator kassa, receptie, CRM | jorien@maastd.nl
Danielle van den Berg – hoofd marketing & communicatie | danielle@maastd.nl
Rachna Menes – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | rachna@maastd.nl
Jorinde van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | jorinde@maastd.nl
Nina van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | nina@maastd.nl

beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Support  (010-2002502)
Ron de Klein – hoofd financiële administratie | ron@maastd.nl
Marianne Peters – HRM medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – medewerker financiële administratie | miranda@maastd.nl
Lia Steijn – medewerker financiële administratie | lia@maastd.nl

Productie (010-2002505)
Sanne Hilhorst – hoofd productie | sanne@maastd.nl | 010-2002570
Sjoerd Kelderman – productieleider | sjoerd@maastd.nl | 010-2002571
Djoeke Westdijk – medewerker productie | djoeke@maastd.nl | 010-2002573

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | 010 – 2002586
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582

 > technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

Bestuur Maas theater en dans
Els Kuijper (voorzitter)
Robert van Oort (penningmeester)
Karima Belhaj
Bernd van Dijk
Nicole van Vessum
Fred Wartna
Rob Wiegman