Maas theater dans podium

Wie is wie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (ma-vr 9:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl
Klik hier voor route en bezoekinfo.
Klik hier voor het artistieke team.

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Directie (010-2002500)
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl
René Geerlings – artistiek directeur m.i.v. 01-01-2021 | rene@maastd.nl

Artistiek (010-2002500)

Dorien Folkers – dramaturg | dorien@maastd.nl | 010-2002543

Zakelijk (010-2002508)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010-2002536

Maaspodium (010-2002500)
Jolanda Spoel – hoofd podium & programmering | jolanda@maastd.nl | 010-2002507
Sara Giampaolo – jeugdprogrammering & artistiek medewerker | sara@maastd.nl
Silvie Raap – coördinator publiekswerking | silvie@maastd.nl | 06-29170274
Anne-Wil Huisman – zakelijk coördinator Maaspodium | annewil@maastd.nl | 010-2002536

Receptie & kassa (010-2002509)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | ana@maastd.nl

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium (010-2002501)
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010-2002551
Priscilla Hijnen – medewerker horeca en verhuur | priscilla@maastd.nl | 010-2002553
Lisa van der Hoeven – dagelijkse leiding, hoofd keuken | lisa@maastd.nl
Nina Giampoalo – barmedewerker
Ciro Goudsmit – barmedewerker, medewerker keuken
Jodi Hirschfeld – barmedewerker
Maik Moslli – barmedewerker
Marie van der Velde – barmedewerker

Educatie (010-2002504)
Remco Went – hoofd educatie | remco@maastd.nl
Esther Schouten – coördinator educatie PO Rotterdam | esther@maastd.nl
Petra Meijers – administratief medewerker & planner educatie | petra@maastd.nl 

Marketing en communicatie (010-2002503)

Danielle van den Berg – hoofd marketing & communicatie | danielle@maastd.nl
Jorien Bax-Hutten – CRM | coördinator kassa, receptie | jorien@maastd.nl
Rachna Menes – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | rachna@maastd.nl
Jorinde van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | jorinde@maastd.nl
Sanne van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | sanne.v@maastd.nl

> Beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Support  (010-2002502)
Ron de Klein – hoofd financiële administratie | ron@maastd.nl
Marianne Peters – HRM medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – medewerker financiële administratie | miranda@maastd.nl

Productie (010-2002505)
Sanne Hilhorst – hoofd productie | sanne@maastd.nl | 010-2002570
Djoeke Westdijk – medewerker productie | djoeke@maastd.nl | 010-2002573
Bobby van Liempd – productieassistent | bobby@maastd.nl | 010-2002572

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582

> Technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

Raad van toezicht Maas theater en dans
Cobi van Beek (voorzitter)
Karima Belhaj
Ali Bouchrit
Bernd van Dijk
Harry Kotey
Robert van Oort (penningmeester)
Romana Vrede
Fred Wartna