Maas theater dans podium

Organisatie

Algemeen
Maas theater en dans | Maaspodium
St. Jobsweg 3
3024 EH Rotterdam
T algemeen 010-2002500 (ma-vr 9:00-17:00)
T kassa 010-2002509 (di-vr 14:00-17:00)
info@maastd.nl
I www.maastd.nl

IBAN: NL23ABNA0544431464
RSIN: 8519 88 945
KvK: 561 399 26
Btw nummer:  NL00851988945 B01

Directie (010-2002500)
Moniek Merkx – artistiek directeur | info@maastd.nl
Bernadette Stokvis – zakelijk directeur | bernadette@maastd.nl

Artistiek (010-2002500)
Dorien Folkers – dramaturg | dorien@maastd.nl | 010-2002543

Zakelijk (010-2002508)
Rosa Brinks – acquisitie medewerker | rosa@maastd.nl | 010-2002535
Anne-Wil Huisman – assistent zakelijk directeur / fondsenwerving | annewil@maastd.nl | 010-2002536

Maaspodium (010-2002507)
Jolanda Spoel – hoofd podium & programmering | jolanda@maastd.nl

Receptie & kassa (010-2002509)
Thérèse Kleijweg – gastvrouw, receptie en kassa | kassa@maastd.nl | therese@maastd.nl |
Ana Teixeira – gastvrouw, receptie en kassa | ana@maastd.nl

Horeca en dagelijkse leiding Maaspodium (010-2002501)
Dragan Dimovski – coördinator horeca en verhuur | dragan@maastd.nl | 010-2002551
Priscilla Hijnen – medewerker horeca en verhuur | priscilla@maastd.nl | 010-2002553
Lisa van der Hoeven – dagelijkse leiding
Jip Boschma – barmedewerker
Jodi Hirschfeld – barmedewerker
Jonathan Brito – barmedewerker
Nina Giampoalo – barmedewerker
Ciro Goudsmit – barmedewerker
Marie van der Velde – barmedewerker
Maik Moslli – barmedewerker

Educatie (010-2002504)
Sara Giampaolo – educatie maker | sara@maastd.nl
Remco Went – coördinator educatie VO | remco@maastd.nl
Esther Schouten – coördinator educatie PO | esther@maastd.nl
Art Srisayam – educatie medewerker | art@maastd.nl

Marketing en communicatie (010-2002503)
Danielle van den Berg – manager marketing & communicatie Maasproducties | danielle@maastd.nl
Lisanne Jacobs – manager marketing, communicatie & kassa Maaspodium | lisanne@maastd.nl
Jorinde van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maaspodium | jorinde@maastd.nl
Jorien Bax-Hutten – medewerker CRM en marketing & communicatie Maaspodium | jorien@maastd.nl
Nina van der Velde – medewerker marketing & communicatie Maasproducties | nina@maastd.nl

beeldmateriaal in hoge resolutie is te downloaden via foto.maastd.nl

Support  (010-2002502)
Ron de Klein – hoofd financiële administratie | ron@maastd.nl
Marianne Peters – HRM medewerker | marianne@maastd.nl
Miranda Schoonbeek – medewerker financiële administratie | miranda@maastd.nl
Lia Steijn – medewerker financiële administratie | lia@maastd.nl

Productie (010-2002505)
Sanne Hilhorst – hoofd productie | sanne@maastd.nl | 10-2002570
Sjoerd Kelderman – productieleider | sjoerd@maastd.nl | 10-2002571
Djoeke Westdijk – medewerker productie | djoeke@maastd.nl | 10-2002573

Techniek (010-2002506)
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium & Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium & gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Marcel van Hassel – medewerker techniek Maasproducties | marcel@maastd.nl | 010-2002586

 > technische lijsten zijn te vinden op techniek.maastd.nl

Bestuur Maas theater en dans
Els Kuijper (voorzitter)
Robert van Oort (penningmeester)
Bernd van Dijk
Nicole van Vessum
Rob Wiegman
Fred Wartna