fbpx

Maas theater dans podium

Technische lijsten

MAASPODIUM

Technische lijst Maaspodium RODE ZAAL

Technische lijst Maaspodium BLAUWE ZAAL

Technische lijst Maaspodium EXTRA MATERIAAL


MAASPRODUCTIES

2017 – Technische lijst Solo

2018 – Technische lijst Drie

2018 – Technische lijst Victory

2018 – Technische lijst Hallo Familie

2019 – Technische lijst B-BOY

2019 – Technische lijst Boef

2019 – Technische lijst Lampje – Voorlopig

2020 – Technische lijst Juffenballet – Voorlopig

2020 – Technische lijst Uniform – Voorlopig

2020 – Technische lijst Doe eens lief – Voorlopig


CONTACT AFDELING TECHNIEK
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Telefoon: 010-2002506

Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium en gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium en Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek Maaspodium en Maasproducties | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583