Maas theater dans podium

Technische lijsten

MAASPODIUM

Technische lijst Maaspodium RODE ZAAL

Technische lijst Maaspodium BLAUWE ZAAL

Technische lijst Maaspodium EXTRA MATERIAAL


MAASPRODUCTIES

2019 – Technische lijst Boef

2021 – Technische lijst De grote red je reet show – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst Lampje – REPRISE

2021 – Technische lijst Revolt – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst Melomaniac – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst B-boy – REPRISE

2021 – Technische lijst Ik ben er even niet – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst Bully Bully – VOORLOPIG

2021 – Technische lijst Bully Bully OP LOCATIE – VOORLOPIG

Technische lijst Pak ‘m – VOORLOPIG

Technische lijst Pak ‘m OP LOCATIE – VOORLOPIG


CONTACT AFDELING TECHNIEK
Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Techniek Maasproducties:  techniek@maastd.nl
Telefoon: 010-2002506

Peter Raaijmakers – hoofd techniek en gebouwbeheer | peter@maastd.nl | 010-2002580
Gerard Willegers – medewerker techniek Maaspodium en gebouwbeheer | gerard@maastd.nl | 010-2002582
Andrea Spoor – medewerker techniek Maaspodium en Maasproducties | andrea@maastd.nl | 010-2002581
Peter Swikker – medewerker techniek Maaspodium en Maasproducties | peter.s@maastd.nl | 010-2002586
Stan Bes – medewerker techniek Maaspodium | stan@maastd.nl | 010-2002585
Frans Baudoin – medewerker techniek Maasproducties | frans@maastd.nl | 010-2002584
Jeroen Melsen – medewerker techniek Maasproducties | jeroen@maastd.nl | 010-2002583
Dennis Stolzenberg – medewerker techniek Maasproducties | dennis@maastd.nl |