Maas theater dans podium

Technische lijsten

MAASPODIUM

Technische lijst Maaspodium RODE ZAAL

Technische lijst Maaspodium BLAUWE ZAAL

Technische lijst Maaspodium EXTRA MATERIAAL


MAASPRODUCTIES

2017 – Technische lijst Liefde

2017 – Technische lijst Duimelot

2017 – Technische lijst 100% Selfmade

2017 – Technische lijst Two Boys

2017 – Technische lijst Happily ever after

 

CONTACT AFDELING TECHNIEK MAAS THEATER EN DANS

Techniek Maaspodium: techniek@maaspodium.nl
Techniek Maasproducties: techniek@maastd.nl

Peter Raaijmakers | peter@maastd.nl | 010 7070436
Frans Baudoin | frans@maastd.nl | 010 7070436
Jeroen Melsen | jeroen@maastd.nl | 010 7070436
Andrea Spoor | andrea@maastd.nl | 010 7070436
Gerard Willegers | gerard@maastd.nl | 010 7070436